» سما لاهیجان میزبان نخستین جشنواره سراسری فیلم صد ثانیه ای سما در سطح کشور

 
 
 

سما لاهیجان میزبان نخستین جشنواره سراسری فیلم صد ثانیه ای سما در سطح کشور

نویسنده: admin | تاریخ: 30-03-1394, 23:25 | بازدیدها: 1418

1
 

 
معاونت دانشگاه در امور سما لاهیجان و سیاهکل در نظر دارد به منظور ایجاد انگیزه در دانشجویان و دانش آموزان و سوق دادن آنان به سوی کارهای فرهنگی و هنری، جشنواره سراسری فیلم 100 ثانیه ای برگزار نماید.

به گزارش روابط عمومی سما لاهیجان و سیاهکل جواد نجار تمیزکار با اعلام این خبر افزود با توجه به ظرفیت ها و پتانسیل هایی که در سما وجود دارد، به این باور رسیدیم که میزبان جشنواره ها و مسابقات کشوری باشیم چرا که رسالت سما ایجاد انگیزه و کار در جامعه است. تمیزکار افزود همانگونه که در زمینه تربیت تکنسین ماهر و آماده برای ورود به بازار کار تلاش می کنیم باید با ایجاد بسترهای فرهنگی جهت رشد دانشجویان علاقه مند به کارهای فرهنگی و هنری نیز پیشتاز باشیم تا رسالت سمایی خودمان را به انجام برسانیم.

رئیس مرکز آموزشی فرهنگی سما لاهیجان و سیاهکل اهداف این جشنواره را ایجاد انگیزه در دانشجویان و دانش آموزان و سوق دادن آنان به سوی کارهای هنری،کشف استعدادهای بالقوه دانشجویان در زمینه های هنری و بالفعل نمودن آن، گسترش فعالیت های فرهنگی در بین دانشجویان و دانش آموزان سما، برجسته نمودن برند سازمان سما و ورود سما به عرصه فعالیت های هنری و ایجاد فضای مناسب در جهت رقابت در بیان افکار هنری بیان نمود.

معاونت دانشگاه در سما لاهیجان و سیاهکل در ادامه سخنانش موضوعات این جشنواره فرهنگی هنری را در دو بخش اصلی و ویژه دانست که شامل چهار بخش داستانی، مستند، پویا نمایی و تجربی می باشد و خاطرنشان کرد  موضوع بخش اصلی این جشنواره آزاد بوده و دانشجویان می توانند با موضوع دلخواه شان در این دوره از مسابقات شرکت کنند. وی موضوع بخش ویژه را  «سما، مهارت و کارآفرینی» عنوان کرد و افزود:  انتظاری که از دانشجویان داریم این است که به این بخش نگاه ویژه ای داشته باشند تا بتوانیم از ذوق هنری این عزیزان در جهت شناساندن بهتر سما استفاده نماییم.

تمیزکار در ادامه سخنانش به بخش جنبی که این دوره از مسابقات نیز اشاره نمود که برگزاری کارگاه های تخصصی و نشست های پژوهشی، برگزاری بخش های جنبی و فرهنگی و هنری و مروری بر آثار یک فیلمساز مطرح در حوزه فیلم کوتاه از جمله آنهاست.

لازم به ذکر است که این جشنواره فیلم قرار است دوم و سوم دیماه سال جاری با همکاری معاونت فرهنگی دانشجویی سازمان سما، شورای سیاستگذاری سما استان گیلان، معاونت های سما استان گیلان و انجمن سینمای جوانان لاهیجان در دانشکده فنی و حرفه ای سما لاهیجان برگزار شود و ارسال آثار برای دانش آموزان، دانشجویان، کارکنان و اساتید سما آزاد است.


موضوعات: ---

بازدید کننده عزیز, شما هنوز به عضویت سایت در نیامده اید.
پیشنهاد می کنم در سایت ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید.
<
  • 0 خبر
  • 0 نظر
26 خرداد 1395 15:14

ssljpi

پاسخ
  • گروه کاربری: ميهمان
  • تاریخ عوضیت: --
  • وضعيت:
 
今年4月初め、EUはすでに正式に中国の革靴が16.5%の高額ssljpiのダンピング防止税を徴収するのに対してキャンセルして、この株価の上昇に有利な消息でおりる
のを動かして、去年から、ヨーロッパの革靴の注文書に負けて暖かさを取り戻す蘇る兆しが現れるのを始めます。同時に、中国の1人当たりの平均収入の絶え間ない増加と購買力
の引き上げに従って、人民は靴類のブランドと品質の要求に対して日に日に高まって、中国が2012年に米国を越えて全世界の最大の贅沢品の消費市場になることができるでし
ょうと予想します。分析を総合して、アジアあるいは国際市場のやはり(それとも)協力する国内の経済発展に広く開拓するのが、回転して国内販売の市場、ブランド激安今を研究するすべて最優秀時機なのにも関わらず。第14期の中国東莞国際靴展・靴の機械展・靴の材料展(2011秋季)は2011年11月1日~3日に東莞の厚街広東現代
国際展覧センターでして、広州中国輸出商品交易会の靴展と同時期、全力を製造してひとつの内でそして重い国際プラットフォームを輸出するのを主催して、国内外の靴のために
新しいビジネスチャンスを持ってきを待望します。

内需の市場の潜在力が巨大です 海外の商店は次から次へとログインします

ちょうど今年に4月30日の首尾よく幕が下りる第13期の中国東莞国際靴展・靴の機械展・靴の材料展(2011春季)、500社近くの展示業者に参加するように引きつけて
、中の海外展示業者の割合は明らかな増幅があります。世界各地の一筋の贅沢なブランド、例えばLV、GUCCI、PRADAなど中国にとっくにわりに高い知名度と完全な販
売のネットワークを持って、国内の靴の待望する蛇口は例えば百美しく、土曜日になど千元以下の中低価格の消費市場の大きい国土の半分を占領しました。千元~3,4千元の消
費の領域に位置する小売価格がしかなくてまだ相当する発展の空間があって、海外の2,3線のブランドの開拓に適合します。バーバリー服コピー何度も東莞の靴展のハイエンドのポルトガルのレディースシューズのブランドTATUAGGIに参加して、展会の時を通じて(通って)いくつかの適切な国内のパートナーが見
つかって、そのブランドのために更に国内の業務を開拓して強心剤を注ぎ込みます。方を主催してもっと前期の初めて展示に参加したイタリアのハイエンドの紳士靴のブランドの
巴ローリーが流行するショーを苦心して手配して、その引き上げのブランドイメージを助けます。だんだん多くなる国際ブランドがわざと中国市場を開拓するのに会いがいて、1
期の東莞の靴展に来て“国際ブランドの回廊”を増設するでしょう、世界各地のブランドに国内市場を開拓するように連れます。方を主催して現在まっすぐで積極的にイタリア靴
業商会と組団して展示に参加することを手配して、その他がすでに展示に参加するブランドを実行してBRUNATE、EMOZIONI、CERUTTIがあります。


ارسال نظر

نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler
کد را وارد کنید: *